W firmie UNIMEX podstawą realizacji zleceń jest zawsze przygotowanie profesjonalnego projektu. Świadczymy kompleksowe usługi projektowe, zawsze dostarczamy projekty indywidualnie dopasowane i na najwyższym poziomie. Zawsze sugerujemy nowoczesne rozwiązania opierające się na sprawdzonych technologiach i produktach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że podstawą dobrze zrealizowanej inwestycji jest szczegółowo dopracowany projekt.

Nadrzędne jest dla nas zrozumienie Klientów – dopasowujemy nasze usługi w strefie projektowej indywidualnie do każdego Klienta. W naszej firmie stawiamy na kompetentne zarządzanie zasobami projektów, współpracujemy z ekspertami budowlano-wykonawczymi, dzięki czemu nasi Klienci mogą otrzymać projekt spełniający wszystkie założone cele. Dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami i certyfikatami, co sprawia, że nasze biuro projektowe jest godne zaufania.

Nasze usługi obejmują:
– przygotowywanie koncepcji,
– kosztorysowanie,
– zbieranie i tworzenie dokumentacji projektowej i pokrewnej,
– przygotowywanie projektów instalacji technicznego zabezpieczenia obiektów – prywatnych, przemysłowych, użyteczności publicznej,
– nadzór projektowy,
i inne usługi według potrzeb.

Wszystkie nasze projekty tworzone są zgodnie z Polskimi Normami oraz bieżącymi przepisami prawnymi. Korzystamy ze swojego wieloletniego doświadczenia, by zawsze dostarczać Państwu najwyższej jakości usługi projektowe.

Zapraszamy do współpracy !!!