O FIRMIE

Główną działalnością firmy UNIMEX jest produkcja i sprzedaż żelbetowych elementów prefabrykowanych przeznaczonych dla budownictwa miejskiego, przemysłowego, rolniczego, energetycznego oraz małej architektury. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby prefabrykowane standardowe (płyty drogowe, szamba, zbiorniki na wodę itp.), dostępne często „od ręki” w naszym magazynie lub jednym z dwóch punktów handlowych, a także produkty wytwarzane na indywidualne zamówienie takie jak elementy szybów windowych, schody, płyty filigran, płyty SPB i wiele innych. Od roku 2023 firma poszerzyła ofertę o prefabrykowane belki mostowe oraz stropy sprężone HC.

Dysponujemy węzłami betoniarskimi do produkcji różnego rodzaju certyfikowanych mieszanek betonowych, od konsystencji półciekłej do półsuchej z kruszyw frakcjonowanych przeznaczonych do produkcji betonu towarowego jak i prefabrykacji o wysokiej jakości.

Punkty handlowe oferują niezbędne materiały do przeprowadzenia prac remontowo-budowlanych, a przez lata naszej pracy zdobyliśmy nie tylko zaufanie klientów, ale także współpracujących z nami firm. Nasz zespół ma bogate doświadczenie i niezbędną wiedzę na temat sprzedawanych produktów dzięki czemu kontrahenci, którzy nie posiadają doświadczenia z branży materiałów budowlanych nie pozostają sami w momencie dokonywania wyboru.

Domykając proces wyboru i zakupu proponujemy  usługi transportowe sprzedawanych przez nas materiałów, które dowozimy na wskazane przez Państwa miejsce  zawsze na czas.

Profesjonalne i solidne wykonywanie usług jest podstawą do budowania jakości marki w obrocie i sprzedaży. Firma UNIMEX ma długoletnią tradycję na rynku prefabrykatów budowlanych, wykorzystywanych w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Doświadczenie, tradycja połączone z nowoczesną technologią pozwalają wykonywać prefabrykaty na najwyższym poziomie.

Nasze biuro projektowe, to kadra wykwalifikowanych konstruktorów i projektantów służących na co dzień fachowym doradztwem i opieką merytoryczną. Korzystając z naszych usług nie musisz posiadać gotowego projektu, wystarczy pomysł i odrobina cierpliwości, a resztą zajmą się nasi pracownicy, przenosząc Państwa wizję najpierw na ekran komputera a następnie do produkcji.

Główna siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szepietowo, woj. podlaskie, przez które przebiega linia kolejowa Warszawa – Białystok i droga krajowa Zambrów – Białowieża.

Zakład produkcyjny usytuowany jest w odległości 150 km od Warszawy oraz 70 km od Białegostoku. W Wysokiem Mazowieckiem oddalonym o 7 km znajduje się siedziba władz powiatowych, a także najbardziej prężny w Polsce zakład mleczarski „MLEKOVITA”.

 
 

główny asortyment stanowią

  • elementy prefabrykowane dla potrzeb budownictwa miejskiego,
    przemysłowego, rolniczego, wodnego oraz użyteczności publicznej,
  • elementy nietypowe,
  • wyroby zbrojarskie,
  • wyroby ślusarskie,
  • produkcja form,
  • beton towarowy,
  • inne wyroby zlecone.