Prefabrykaty
Budowa Budowa dom��

PREFABRYKATY ZBROJARSKIE

Specjalizujemy się w produkcji zbrojeń różnego typu dla budownictwa. Nasze wyroby trafiają do odbiorców z całej Polski. Zakład posiada cztery nowoczesne maszyny, na których wykonywane są nasze produkty. Dla klientów możemy zaoferować zbrojenia ze stali o średnicy f5 do f32 mm wraz z montażem na miejscu budowy. 

Maszyna “BAT” specjalizuje się w cięciu prętów na wymaganą długość. Zakres średnic prętów dla tej maszyny to f8 do f32 mm. Maszyna “ROBOMASTER” służy do wyginania prętów na wymagany wymiar. Zakres średnic prętów to f8 do f32 mm, kąt wygięcia od 0 do 180 stopni

Maszyna “PRIMA” wykorzystywana jest do produkcji m.in. strzemion oraz wiele innych elementów, które jesteśmy w stanie wykonać. Zakres średnic prętów to f5 do f13 mm, oraz kąt wygięcia od 0 do 180 stopni. Promień gięcia jest również stosowany według potrzeby.

Maszyna “PROGRESS” łączy możliwości powyższych urządzeń. Jednocześnie tnie i wygina w zależności od zapotrzebowania. Zakres średnic prętów to f6 do f12 mm, oraz kąt wygięcia od 0 do 180 stopni. Wszystkie maszyny są programowalne komputerowo stąd ich możliwości w wykonaniu elementów są ogromne.

 maszyna+do+zbrojen1.jpg
maszyna+do+zbrojen2.jpg
maszyna+do+zbrojen3.jpg
siatka.JPG
Concrete Made